Selecteer een pagina

Rockproof Festival: de kers op de taart!

Ze staan te popelen! De leerlingen van Popacademie schitteren op 3  juni op hùn Rockproof Festival.
Place to be? Lokaal 18 van de Academie Haspengouw, Leopold II-laan 5 in Sint-Truiden.
Je bent welkom om hen aan te moedigen vanaf 11u.

Programma

11u-11u20:  The Unknown (lln Ian McCole) 

Favourite Mistake–Sheryl Crow

You Know I’m No Good–Amy Winehouse

Button To Button–The White Stripes

11u30-11u50:  Lien, Lotte en de Burgers (lln Jan Demayer)

Used to rule the world – Bonnie Raitt

Breathe you in my dreams – Trixie Whitley

Breathless – Corinne Bailey Rae

12u-12u20: Blood, Sweat and Tears (lln Jan Demayer)

Rome wasn’t built in a day – Morcheeba

Don’t let me down – The Chainsmokers

Black horse and a cherry tree–KT Tunstall

 12u30-12u50: Just Us (lln Ian McCole)

Sweet Child Of Mine–Guns’n’Roses

Favourite Game–The Cardigans

Girl–Anouk

13u-13u20:A. Culture (lln Jan Demayer)

Sweet Dreams – Eurythmics

I feel the earth move – Carole King

What’s the pressure – Laura Tesoro

13u30-13u50: Mentally Six (lln Jan Demayer)

Arabella – Artic Monkeys

Born to run – Bruce Springsteen

Song for the dumped – Ben Folds Five

14u-14u20: Golden Days (lln Johan Vandendriessche) 

Summer of ‘69—B. Adams, J. D. Vallance

My Silver Lining— K.& J. Söderberg

Night In White Satin—J. Hayward

14u30-14u50: ELECTRONETICS (lln Johan Vandendriessche) 

Big Black Cloud—R. Mertens, K. Paques

Dreamer– R. Mertens, K. Paques

Air– R. Mertens, K. Paques

15u-15u20: Coupled (lln Johan Vandendriessche) 

The Chain—L; Buckingham, C. McVie, S. Nicks, M. Fleetwood, J. McVie

Lady Madonna—J. Lennon, P. Mc Cartney

Wish You Were –R. Waters, D. Gilmour

15u30-15u50: Gold Rush (lln Johan Vandendriessche)

Zombie—D. O’riordan

Dag Vreemde Man—W. Crombé, M. Boduin

Wave- A.C. Jobim

16u-16u20: Have a Dream (lln Johan Vandendriessche) 

Fragile – Sting

I Say a Little Prayer – B. Bacharach, H. David

Just The Two Of Us – B. Withers

 

16u30-16u50: Songstress (lln Johan Vandendriessche)

Wonderwall – N. Gallager

Mr. Jones – A. Duritz, C. Gillingham, D. Bryson, M. Malley, S. Bowman

Superstition – S. Wonder, Y. Wright

 

 

Rockproof Festival